? POZNAJ TKANINY PRZYJAZNE ZWIERZĘTOM
Do końca:
SKORZYSTAJ Z PROMOCJI NA WYBRANE MEBLE ?
phone ico  801 000 863, 22 781 48 38 Infolinia czynna dzisiaj od: 8:00 - 16:00Szafa socjalna BHP Bartek: antracytowo-czerwona
1697 zł
Kolory: Antracytowo-czerwony
Tkanina: Metal
Wysyłka: 1-3 dni

Szafa Bartek jest najlepszy wyborem dla Twojej szatni. Dzięki praktycznym skrytkom zapewnisz bezpieczeństwo swoim klientom i pracownikom. Szafa jest zaskakująco trwała, odpowiednio wentylowana i w pełni bezpieczna. Sprawdź!


Szafka ubraniowa SUM W 310 ST
503 zł
Kolory: 16 kolorów do wyboru
Tkanina: Blacha o grubości 0,5 mm
Wysyłka: 1-3 dni

Metalowe szafki ubraniowe do pomieszczeń socjalnych o szerokości 30 cm (jeden moduł). Dostępne są w 16 kolorach. Szybka dostawa do 3 dni. Sprawdź!


Szafka ubraniowa SUM W 320 ST
755 zł
Kolory: 16 kolorów do wyboru
Tkanina: Blacha o grubości 0,5 mm
Wysyłka: 1-3 dni

Dwukomorowa szafa na odzież i rzeczy osobiste. Każda komora zamykana na kluczyk. Szafa w całości wykonana ze stalowej blachy malowanej proszkowo na szesnaście wybarwień. Sprawdź!


Szafka ubraniowa SUM W 330 ST
1135 zł
Kolory: 16 kolorów do wyboru
Tkanina: Blacha o grubości 0,5 mm
Wysyłka: 1-3 dni

Metalowa szafa do szatni lub poczekalni. Wyposażona w trzy komory zamykane na kluczyk. Możliwość pomalowania szafy na jeden z szesnastu kolorów. Dostępna w szybkiej dostawie do 3 dni. Zobacz!


Szafka ubraniowa SUM W 410 ST
579 zł
Kolory: 16 kolorów do wyboru
Tkanina: Blacha o grubości 0,5 mm
Wysyłka: 1-3 dni

Metalowe szafki ubraniowe do pomieszczeń socjalnych o szerokości 40 cm. Dostępne są w 16 kolorach. Szybka dostawa do 3 dni. Sprawdź!


Szafka ubraniowa SUM W 420 ST
890 zł
Kolory: 16 kolorów do wyboru
Tkanina: Blacha o grubości 0,5 mm
Wysyłka: 1-3 dni

Dwumodułowa szafa do przechowywania odzieży. Wykonana ze stalowej blachy oraz profili zamkniętych. Możliwość wybarwienia szafy na szesnaście kolorów z palety RAL. Zobacz!


Szafka ubraniowa SUS W 325 ST
1299 zł
Kolory: 16 kolorów do wyboru
Tkanina: Blacha o grubości 0,5 mm
Wysyłka: 1-3 dni

Metalowa szafa ubraniowa z dziesięcioma skrytkami zamykanymi na kluczyk. Skrytki są rozmieszone w dwóch modułach, każdy o szerokości 30 cm. Dostępne w szesnastu wybarwieniach. Sprawdź szczegóły!


Szafka ubraniowa SUS W 324 ST
1115 zł
Kolory: 16 do wyboru
Tkanina: Blacha o grubości 0,5 mm
Wysyłka: 1-3 dni

Szafa dwumodułowa z ośmioma skrytkami na rzeczy osobiste. Wykonana z wysokiej jakości blachy malowanej proszkowo na jeden z szesnastu kolorów z palety RAL. Zobacz!


Szafka ubraniowa SUS W 312 ST
540 zł
Kolory: 16 kolorów do wyboru
Tkanina: Blacha o grubości 0,5 mm
Wysyłka: 1-3 dni

Funkcjonalne i estetyczne meble metalowe. W jednym module o szerokości 30 cm znajdują się dwie komory ubraniowe. Szafka może być pomalowana na jeden z 16 kolorów. Zobacz!


Szafka ubraniowa SUS W 322 ST
880 zł
Kolory: 16 kolorów do wyboru
Tkanina: Blacha o grubości 0,5 mm
Wysyłka: 1-3 dni

Niezwykle funkcjonalna i estetycznie wykonana metalowa szafka z czterema komorami na ubrania. Po dwie komory na moduł o szerokości 30 cm. Szafka może być pomalowana na jeden z 16 kolorów. Sprawdź!


Szafka ubraniowa SUS W 315 ST
770 zł
Kolory: 16 kolorów do wyboru
Tkanina: Blacha o grubości 0,5 mm
Wysyłka: 1-3 dni

Szafki ubraniowe z pięcioma komorami w jednym module o szerokości 30 cm. To funkcjonalne, pojemne i estetycznie wykonane meble metalowe. Dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych . Przekonaj się!


Szafka ubraniowa SUS W 314 ST
679 zł
Kolory: 16 do wyboru
Tkanina: Blacha o grubości 0,5 mm
Wysyłka: 1-3 dni

W jednym pionie znajdują się cztery skrytki na rzeczy osobiste. Moduł ma 30 cm szerokości. Wykonane z blachy malowanej proszkowo na jeden z szesnastu wybarwień. Przekonaj się!


Szafka metalowa Bartuś szkolna wielokolorowa
1397 zł
1697 zł
Kolory: szary, zielony, żółty
Tkanina: Metal
Wysyłka: 1-3 dni

Szafka socjalna, dzięki której wnętrze nabierze charakteru i pozwoli na bezpieczne przechowywanie rzeczy osobistych. Skrytki modelu Bartuś zamykane są na mocne, ryglowane zamki. Sprawdź!


Szafka metalowa Bartuś szkolna pastelowa
1597 zł
1797 zł
Kolory: Pastelowy - mix
Tkanina: Metal
Wysyłka: 1-3 dni

Szafki skrytkowe o pastelowej kolorystyce, to świetny wybór do szkół, przedszkoli, klubów fitness czy basenów. W tych szafkach rzeczy osobiste będą bezpieczne. Sprawdź!


Szafa socjalna Bartek: antracytowo - biała
1697 zł
Kolory: Antracytowo-biały
Tkanina: Metal
Wysyłka: 1-3 dni

Ryglowana szafa socjalna z praktycznymi pionowymi skrytkami, która zapewni bezpieczeństwo rzeczy osobistych. Szafka umożliwia powieszenie ubrań i przechowywanie dokumentów. Sprawdź!


Szafa ubraniowa Kacper 80x180: szaro-niebieska
1247 zł
Kolory: Szaro-niebieski
Tkanina: Metal
Wysyłka: 1-3 dni

Szafa metalowa Kacper, to świetny wybór, jeżeli zależy nam na bezpieczeństwie przechowywanych rzeczy i pojemności. Szafa wykonana z metalu odpornego na uszkodzenia mechaniczne. Sprawdź!


Szafki pracownicze na ubrania

Szafki socjalne na odzież roboczą to niezbędny element wyposażenia wielu szatni pracowniczych. Firmy muszą zapewnić osobom zatrudnionym miejsce do komfortowego przebierania się i przechowywania ubrań prywatnych oraz roboczych. Metalowe szafki ubraniowe BHP doskonale się w tej roli sprawdzają. Mogą być jednak wykorzystywane nie tylko w szatniach firmowych, halach produkcyjnych i zakładach pracy, ale i w pomieszczeniach szatniowych innych obiektów, na przykład na pływalniach, halach sportowych czy w szkołach.

Szafki na ubrania – do pomieszczeń socjalnych

W pomieszczeniach socjalnych i przebieralniach szafka robocza to mebel o kluczowym znaczeniu. Szafka dla pracownika jest miejscem niezwykle ważnym. To spore ułatwienie, jeśli chodzi o organizację pracy. Szafka socjalna to sposób na porządkowanie rzeczy, a także uniknięcie konfliktów między zatrudnionymi. Każda szafka ma indywidualny charakter i jest przypisana do konkretnego pracownika, co pozwala jasno określić reguły użytkowania części wspólnych w pomieszczeniu. Co więcej, metalowa szafka odzieżowa może też służyć do przechowywania prywatnych rzeczy pracownika, zapewniając im bezpieczeństwo w czasie pracy. Szafki na ubrania robocze są istotne także ze względów higienicznych. Dzięki nim łatwiej utrzymać czystość i porządek – zarówno jeśli chodzi o samą szatnię, jak i dobytek osobisty pracownika. Warto też dodać, że szafki na ubrania robocze są nie tylko funkcjonalne, ale i estetyczne. Przebieralnia, w której pracownicy wykorzystują szafki BHP zamiast wieszaków, wygląda bardziej schludnie.

Szafki BHP – w zgodzie z przepisami

Warto podkreślić, że każdy pracodawca ma obowiązek zapewnienia pracownikom odpowiednich warunków sanitarnych. Dotyczy to także miejsc do przebierania się. Szafka ubraniowa metalowa idealnie nadaje się do tego rodzaju zastosowań. Jej obecność to jeden z wymogów, jeśli chodzi o przepisy BHP.

Dotyczy to w szczególności zakładów pracy, w których osoby zatrudnione mają kontakt ze środkami trującymi, silnie brudzącymi lub pylącymi. Przy wyborze szafki dla pracowników należy uwzględniać te czynniki, zapewniając możliwość bezpiecznego i higienicznego przechowywania odzieży.

W określonych wypadkach stosowana jest szafka szatniowa z dwiema komorami. Pozwalają one na przechowywanie osobno w jednym segmencie odzieży roboczej oraz odzieży prywatnej. Dwudzielna szafka pracownicza pomaga w zachowaniu czystości ubrań i porządku w rzeczach zatrudnionych. 

Szafki pracownicze – komfort, bezpieczeństwo, funkcjonalność

Zaletą metalowych szafek socjalnych jest ich mocna konstrukcja. To solidne meble, które trudno uszkodzić. Są stabilne i trwałe. Zdarza się, że pozwalają na montaż do podłogi i ścian lub do innych mebli, co dodatkowo wzmacnia ich statyczność i wytrzymałość. Szafki BHP mają grube metalowe ścianki i solidne ryglowanie. Dzięki temu pracownik ma pewność, że pozostawione w środku rzeczy są bezpieczne. Na komfort użytkowania wpływają również otwory wentylacyjne. Atutem szafek jest łatwość ich ustawienia, a także modułowość. Można je łączyć w całe segmenty. Są wygodne i praktyczne. Do standardowych elementów ich wyposażenia należy drążek do zawieszania ubrania. Wnętrze szafki socjalnej może też zawierać półki na buty. Na zewnątrz bardzo często znajduje się wizytownik lub miejsce na szyld. Jako dodatkowe wyposażenie można zaś wskazać haczyk na ręcznik lub ubrania, wbudowane lusterko, większą ilość półek.

Szafki robocze – skrytkowe, kolumnowe, segmentowe

Szafki dla pracowników mają zróżnicowany charakter. Zazwyczaj są to meble z drzwiczkami skrzydłowymi na zawiasach, posiadające zamek kluczykowy. Ich wymiary i projekt wnętrza mogą się jednak znacznie różnić pomiędzy poszczególnymi modelami. Szafki mogą być ze sobą połączone w segmenty, ale mogą też stać osobno.

Wyróżnić można trzy podstawowe warianty szafek ubraniowych. Pierwszy to szafy kolumnowe, których komora jest równie duża co wysokość mebla. Ich wnętrze miewa pionową przegrodę, która pozwala komfortowo schować zarówno ubranie robocze, jak i odzież prywatną. Możliwe jednak, że tak duża szafka BHP nie jest konieczna (np. nie ma potrzeby trzymać ubrań na wieszaku lub oba rodzaje odzieży należy przechowywać osobno). Wówczas można się zdecydować na drugi wariant, w którym mebel jest podzielony w poziomie na pół, tworząc dwie osobne szafki. Trzecia opcja to szafki skrytkowe, których drzwiczki bardziej przypominają kwadrat niż prostokąt, przez co liczba szafek w kolumnie się zwiększa.

Dostępne są też szafki kolumnowe przedzielone na trzy części albo szafki podwójne z drzwiczkami w kształcie litery „L” i odwróconego „L”. Dość często są spotykane szafki socjalne na nóżkach (z regulacją lub bez regulacji), a także szafki robocze bez nóżek, stojące bezpośrednio na ziemi.

Szafki do szatni – nie tylko dla pracowników

Szafka metalowa na ubrania doskonale sprawdza się jako szafa BHP dla pracowników, ale nie jest to wcale jej jedyne zastosowanie. Równie dobrze może być wykorzystana także w innych miejscach, zwłaszcza tam, gdzie przebiera się wiele osób, a jednocześnie istotne jest dobre zabezpieczenie mienia i odzieży Użytkowników. Właśnie dlatego szafki metalowe BHP pojawiają się w miejscach takich jak baseny i pływalnie, hale sportowe, siłownie czy kluby fitness. Mogą być także stosowane jako szafki szkolne na buty i ubrania – zarówno w szkołach podstawowych, jak i w liceach oraz innych placówkach edukacyjnych.

Szafki i szafy socjalne – szeroki wybór i bogata oferta

W CentrumKrzesel.pl dbamy o szeroki wybór szafek ubraniowych, a także wysoką jakość oferowanych produktów. To dlatego można u nas znaleźć szafki BHP marki Malow. Katalog metalowego asortymentu obejmuje wiele różnych modeli, zarówno jeśli chodzi o rodzaj mebla, jak i jego wielkość. Posiadamy szafki metalowe o szerokości 30 cm i 40 cm, pojedyncze i w całych segmentach. Wszystkie szafki ubraniowe, które proponujemy, mają niezbędne certyfikaty i atesty. Są dostępne w różnych wariantach kolorystycznych. Jesteśmy pewni, że proponowane produkty w pełni spełnią oczekiwania naszych Klientów. Zachęcamy też do sprawdzenia oferty na inne meble metalowe w katalogu naszego sklepu.

czytaj więcej...
© Wszystkie prawa zastrzeżone 2003-2023. CentrumKrzesel.pl
CentrumKrzesel.pl logo
Zadzwoń 801 000 863, 22 781 48 38
Go Top