Rabat 10% na wszystko! Tylko dzisiaj!
Do końca:
Zrób zakupy z rabatem przez internet!
Jak kupować

1. Przy każdym produkcie znajdą Państwo formularz Zamów lub Zapytaj. Gorąco zachęcamy do jego wypełnienia /nie zobowiązuje do zakupu/

2. W ciągu 15 minut od jego otrzymania skontaktujemy się z Państwem, aby udzielić wyczerpujących informacji i przyjąć lub potwierdzić zamówienie w przypadku Państwa pozytywnej decyzji.

3. Podczas rozmowy z naszym konsultantem będą Państwo mogli wybrać lub zmienić formę płatności. Nie pobieramy zaliczek. Wszystkie formy Płatności są BEZPIECZNE dla Państwa.

4. Dla Klientów zdecydowanych przygotowaliśmy opcję "Zamawiam", gdzie mogą Państwo szybko i sprawnie dokonać transakcji wybierając formę płatności, wypełniając dane do dostawy oraz dane do faktury.

5. Wspólnie ustalimy dogodą dla Państwa datę i godzię dostawy, która jest ZAWSZE ABSOLUTNIE BEZPŁATNIE.

6. Konsumenci mają prawo do odstąpienia od umowy sprzedaży w ciągu 14 dni od otrzymania krzeseł i dokonania zwrotu bez konieczności podania powodu tej decyzji. Organizujemy zwrot produktów i pokrywamy jego koszt.

7. Zamówienia i zapytania można złożyć także telefonicznie : 801 000 863 lub 22 781 48 38 lub faksem : 22 781 78 94  a także emailem : zamowienia@centrumkrzesel.pl

8. Zobacz jak bezpiecznie przetwarzamy i przechowywujemy Twoje dane osobowe - (Kliknij)

Serdecznie Zapraszamy do Kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta.

© Wszystie prawa zastrzeżone 2003-2018. CentrumKrzesel.pl
Zadzwoń 801 801 801
Go Top